Minika Cocuk

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 7.7 MB
  • Version 1.3
  • Dil Türkçe
  • Firma TURKUVAZ HABERLESME VE YAYINCILIK
Minika Go Tv kanalı artık IOSd işlerim sistemi bulunana akıllı mobil cihazlarınızda yerini alarak çocuklarınıza renkli bir dünya sunuyor.

Çocuklarınızın büyürken eğlenceli büyümeleri ve bu eğlencenin içerisinde kişisel eğitimlerini alarak gelişmeleri her anne babanın dilediğidir. Bu sebeple çocuklarınızın vazgeçilmezi olan çizgi filmleri seyrettirirken oldukça özen göstermelisiniz. Örneğin Minika Cocuk televizyon kanalında ki çizgi filmler tamamen çocuklarınızın psikolojisine, hayal dünyalarına ve eğlencenin yanı sıra kişisel gelişimlerini destekleyici niteliktedir. 

Mobil cihazlarımızın her ihtiyacımızı karşıladığı gibi artık televizyon görevi de görüyor olması  Minika Cocuk kanalının mobil versiyonunda çıkmasına sebep oldu. Sizde IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza  Minika Cocuk mobil uygulamasını indirin ve çocuklarınız sevdiği çizgi filmi seyretmek için illa yayın saatini beklemesin. 

IOS mobil cihazınızdan kanalınızı açın ister canlı seyredin isterseniz de geçmiş çizgi film bölümlerini açarak çocuğunuzu sevindirin. Kanalda yayınlanan tüm çizgi filmlere mobil cihazınızdan anında ulaşabilir ve dilediğinizi bölümü açarak çocuğunuzun izlemesini sağlayabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Minika Cocuk indir